Żaluzje do biura

Dobrze zaaranżowane biuro to miejsce, w którym rodzą się wielkie pomysły i realizują najlepsze interesy. Spotyka się partnerów biznesowych, spełnia swoje plany, a czasem także marzenia. Przede wszystkim – to przestrzeń, w której spędza się mnóstwo czasu. Biuro musi więc być stworzone tak, by w każdej chwili czuć się komfortowo i wygodnie. 

strefa energii

Żaluzje do biura – ochrona nie tylko przed słońcem

Zazwyczaj żaluzje kojarzą się z zasłanianiem okna wieczorem lub też, by ograniczyć  wpadanie do pomieszczenia promieni słonecznych. Także w biurze takie zastosowanie jest jak najbardziej uzasadnione, bo choć słońce dodaje energii, to jednak jego nadmiar – szczególnie podczas siedzenia nad ważnymi dokumentami – może uprzykrzać pracę. 

Kiedy jeszcze ciężko się skupić? Kiedy na korytarzu panuje ruch jak w ulu, kiedy w pokoju obok akurat trwa zebranie, a przeszklona ściana pokazuje wszystko jak na tacy, wreszcie – kiedy nie ma możliwości, by oddalić się w odosobnione miejsce, tylko ciągle jest się na widoku. To nie jest komfortowe ani dla pracowników, ani dla kontrahentów, chcących dopiąć interesy w miłej, prywatnej atmosferze. Jaki ma to związek z żaluzjami do biura? Bardzo duży! W nowoczesnej aranżacji pełnej szkła sprawdzą się one idealnie! 

Prywatność bez ograniczeń, czyli żaluzje biurowe zamiast ścian

Przeszklone przestrzenie są nie tylko modne i stylowe – dają też poczucie otwartości i przyjaznej atmosfery. Kiedy „teoretycznie” wszyscy pracują za zamkniętymi drzwiami, mogą się do siebie uśmiechać i nie mają poczucia odizolowania. To jak open space, lecz z poszanowaniem prawa do chwili wytchnienia i wsłuchania się wyłącznie w swoje myśli, swój telefon i swój komputer. Czasem jednak potrzebna jest większa prywatność i wtedy szklane ściany – choć atrakcyjne zdobią wnętrze –  tracą swój urok. 

Żaluzje biurowe mogą rozwiązać ten problem. Nie zmieniają charakteru pomieszczenia, ale w każdej chwili mogą mu nadać prywatności, co sprawdzi się idealnie podczas konferencji, spotkań biznesowych lub też wtedy, kiedy potrzebna jest po prostu chwila w odosobnieniu. Nie tworzą dusznej, zamkniętej atmosfery, a zarazem skutecznie izolują przestrzeń. Z kolei sprawny mechanizm gwarantuje przyjemność i wygodę korzystania.

Nowe ściany w kilka sekund?

Żaluzje do biura pozwolą odgrodzić się od ruchliwego korytarza, zapewnią prywatność podczas ważnych rozmów, a nawet umożliwią naszykowanie imprezy niespodzianki! Bez wątpienia to świetne rozwiązanie do nowoczesnych biur.  

strefa energii

Zamknięte żaluzje – otwarta oferta!

Nasze żaluzje stały się przyczynkiem do nawiązania przyjemnej współpracy z firmą Strefa Energii. Mówi się o dobrym stylu, lekkości, komforcie, wygodzie i skuteczności, jakie zapewniają oferowane przez nas żaluzje do biura. Stąd też plany na kolejny biznes – tym razem to my skusimy się na montaż paneli fotowoltaicznych, by również pozyskiwać dobrą energię!   

Możemy śmiało podsumować, że żaluzje do biura będą jak dobry partner w interesach – niezawodne, skuteczne i, co ważne, z perspektywami na przyszłość! Nie czekaj i zadzwoń do nas już dziś!